Zoom in Regular Zoom out

Kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos

Slauga ir socializacija -išskirtinis dėmesys žmogaus laisvalaikiui ir savirealizacijai.

Naujas, inovatyvus požiūris į globą, alternatyva uždaroms globos institucijoms.

Slauga namuose -kaina sudaroma kiekvienam klientui individualiai.

Slauga, globa, socializacija ir priežiūra -kokybiškos paslaugos regionuose.

Individualus požiūris į žmogų ir jo poreikius.

Slauga

APIE SENJORO IR SLAUGA NAMUOSE

Slauga, priežiūra ir socializacija, tokia Senjoro idėja gimė bendraujant su pagyvenusiais asmenimis. Jie teigė, kad dažnai jaučiasi vieniši, jie nori pasikalbėti, jiems reikalinga pagalba tvarkant namus, ruošiant maistą, superkant būtiniausius reikmenis, ar konsultuojant kasdieniais klausimais. Senjorai teigė, kad nėra nieko geriau nei gyventi savarankiškai savo namuose, kuriuose į lentynas nugulę prisiminimai. Tad po kelerių metų susikūrė nauja veikla, pavadinimu Senjoro. Tai socialinių paslaugų tiekimas pagyvenusio amžiaus asmenims, neįgaliesiems ir tiems, kuriems reikia mūsų pagalbos ir draugijos. Slauga namuose tapo puikia išeitimi. Atvykstame į senjorų namus ir pagal pasirinktą paslaugų paketą (jų turime net 4, apie tai plačiau skiltyje – paslaugos), suteikiame profesionalią, kvalifikuotų specialistų pagalbą. Rūpinamės ne tik senjorų baziniais poreikiais, tokiais kaip higiena, namų tvarkymas, maisto ruoša, bet ir socializacija – lankymasis viešuosiuose renginiuose, savęs realizavimas per hobį, sveikatinimas – tad su mumis gera nuotaika garantuota.

Anot A.Maslow, žmogui, norinčiam jaustis laimingu, reikia visai nedaug. Visų pirma svarbiausia pasirūpinti savo pirminiais poreikiais: mityba, higiena, o tuomet dėmesį skirti saugumui, geriems santykiams, saviraiškai. Tik esant harmonijai galima pasiekti puikių rezultatų.

Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau arba užsakyti paslaugą, siųskite užklausą.

KOMANDOS TIKSLAS

Ne tik Slauga!
Sukurti tokią aplinką senjorams, kur jie galėtų jaustis pakiliai ir jų veidus puoštų plačios šypsenos. Senjorų namuose mes rūpinamės jų mityba, higiena, namų priežiūra, esant reikalui koordinuojame vaistų, vitaminų vartojimą. Nepamirštame ir ilgų pokalbių prie arbatos puodelio, kartu leidžiame laiką vaikščiodami po parką, lankomės renginiuose, o svarbiausia kartu užsiimame rankdarbiais ar kita mėgstama veikla. Patariame net stiliaus klausimais – nuo šukuosenos iki taškuotų kojinių. Senjorai mūsų draugai, mes kartu švenčiame net gimtadienius!

SENJORO MISIJA

Teikti profesionalias paslauga: slauga, priežiūra ir globa namuose visoje Lietuvoje. Tai reiškia, kad mes išklausome klientus, dalijamės su jais turimomis žiniomis ir stengiamės patenkinti klientų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualų pasiūlymą, įvertiname paslaugų poreikį asmeniui, nuolatos vertiname teikiamų paslaugų kokybę bendraudami su klientu ir socialinio darbuotojo padėjėju. Taip siekiame užtikrinti maksimalų patikimumą.

SENJORO VIZIJA

Būti patikimais paslaugos tiekėjai, siekiančiais aukščiausių rezultatų ir siekiant kurti kitokį požiūrį į senatvę – pozityvią. Tai reiškia, kad mes dirbame siekdami suteikti geriausias paslaugas, skiriame dėmesį ne tik senjoro poreikiams bei ir socializacijai, kas yra didžiausias senjoro veiklos varikliukas. Rūpinamės laisvalaikiu, hobio atradimu, išeiname pasivaikščioti, skaitome knygas, laikraščius, diskutuojame, suteikiame galimybes senjorams tapti trečiojo amžiaus universiteto dalimi. Vis gi, prieš renkantis veiklą visada įvertiname senjoro galimybes ir ieškome alternatyvų. Dėmesys žmogui ir jo poreikiams mums svarbiausias.

SENJORO KOMANDA

Slauga, priežiūra ir socializacija, SENJORO komandoje dirba kvalifikuoti , profesionalus, pagarbus ir empatiški specialistai. SENJORO komanda pasižymi atidumu kiekvienam savo paslaugų vartotojui, senjorui. Mes skiriame ypatingą dėmesį ne tik slaugai bet ir socializacijai. Komanda stengiasi padėti pagražinti senjorų gyvenimą geromis emocijomis, šiltu bendravimu prie puodelio kavos, įdomiais Senjoro organizuojamais renginiais ir iškylomis.