Zoom in Regular Zoom out

Kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos

PUSDIENIS KARTU

Šis paketas, skirtas asmenims, kurie nori prasmingai leisti laisvalaikį, atrasti save iš naujo, be to, ir tiems, kuriems reikia pagalbos sveikatinimo klausimais – mes atliekame masažus, sudarome mitybos planą ir pagal jį ruošiame maistą, pagal galimybes lankomės pirtyse, baseinuose. Žinoma, padedame sutvarkyti namus, administruojame vaistų vartojimą, stebime asmens sveikatos būklę, palydime pas gydytoją, esant reikalui superkame būtiniausius daiktus, net gi dėmesį skiriame senjoro išvaizdai – palydime į kirpyklą, padeda išsirinkti naujus rūbus. Paketas PUSDIENIS KARTU puikiai tiks tiems, kuriems norisi daugiau laiko praleisti drauge, užsiimti mėgstame veikla ir žinoma tiems, kuriems reikia nuolatinės pagalbos. Senjoro komanda atvyksta į namus ir rūpinasi senjoru 4 valandas kiekvieną darbo dieną, ir/ ar savaitgaliais. Pateikiame Jums pavyzdį ką mes veikiame.

 

Sotūs pilvai. Jeigu senjoras turi ūpo, kartu einame į parduotuvę, o po to skutame bulves ir ruošiame pietus, o jeigu nuotaika ne ta, mūsų komanda ją pataiso apsilankydama parduotuvėje ir pagamindama gardžius patiekalus.

Vonios pramogos.  Prisileidžiame pilną vonią putų, ar pajungiame tropikų dušą ir, žiūrėk, mes jau švarūs (pilnas prausimas – kas tris dienas). Dar ir plaukus susitvarkom, o esant poreikiui ir šampūno įsigyjam.

Dulkėms NE. Išsiurbiame visus kampus, išplauname grindis, išskalbiame drabužius ir vėl švaru (1 kartą per savaitę). Nepamirštame ir indų – jie taip pat blizga (kartą per dieną), o jei senjoras turi ūkį, mes ir krosnį pakuriame, ir sniegą nukasame.

Sveikata. Geriam vitaminus, o kartais ir vaistus, bet tik su gydytojo patarimu. Kartą kas pusę metų sveikatą pasitikriname, o sveikatos būklę stebime kasdien.

Tvarkome rimtus reikalus drauge. Padedame sumokėti mokesčius, ar palydime iki banko.

Grožio popietė. Sėdim, mąstom, kaip čia šiandien gražiau pasipuošus. Rūpinamės šukuosena ir kitomis detalėmis, juk svarbiausia patikti sau pačiam.

Ilgi pokalbiai ir grynas oras. Einame į parką žalią, o kartais tik arbatą geriam, seną knygą išsitraukiam ir linksmai mes laiką leidžiam.

Einame (bent kartą per 2 savaites) į viešuosius renginius kartu. Grožimės Čiurlionio tapyba, ar plojame net atsistoję pianistui.

Turim ir savo hobį. Mezgam, neriam, o gal net drožinėjam? Atskleidžiam užslėptą, o gal pamirštą senjoro talentą.

Kai tiek veiklos ir nuovargis apima, tada lepinamės masažais, baseinais ir pirtimis (masažai – 2 kartus per mėnesį, baseinai/ pirtys – kartas per mėnesį).

Ir tai tik vienas iš pavydžių, ką mes veikiame

Kiekvienas paketas sudaromas individualiai, pirmojo apsilankymo metu, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratorius nustato paslaugų poreikį ir sudaro planą. Socialinio darbuotojo padėjėjas su senjoru, ar jo šeimos nariu, susidaro apsilankymų grafiką. Kiekvieną savaitę socialinių darbuotojų padėjėjai pildo paslaugų tiekimo ataskaitas, be to, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratoriai, kas tam tikrą laiką susisiekia su klientu ir domisi atliktų paslaugų kokybe, taip siekiant suteikti savo klientams kuo profesionalesnes senelių priežiūros namuose paslaugas.

PAKETO KAINA

589 €/mėn.

Darbo dienomis (kasdien po 4 val.)

295 €/mėn.

Savaitgaliais (kasdien po 4 val.)