Zoom in Regular Zoom out

Kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos

RYTAS KARTU

Šis paketas, skirtas asmenims, kuriems reikia minimalios pagalbos, pavyzdžiui, sutvarkant namus, paruošiant maistą, prižiūrint sveikatą, išeinant pasivaikščioti, ar palydint senjorą pas gydytoją, į parduotuvę. Žinoma, RYTAS KARTU puiki galimybė, tiems, kurie prižiūri savo tėvus, ar senelius ir nori kelioms valandoms išeiti. Senjoro komanda atvyksta į namus ir rūpinasi jūsų artimuoju 2 valandas kiekvieną darbo dieną, ir/ ar savaitgaliais. Pateikiame Jums pavyzdį ką mes veikiame.

 

Sotūs pilvai. Jeigu senjoras turi ūpo, kartu einame į parduotuvę, o po to skutame bulves ir ruošiame pietus, o jeigu nuotaika ne ta, mūsų komanda ją pataiso apsilankydama parduotuvėje ir pagamindama gardžius patiekalus.

Vonios pramogos.   Prisileidžiame pilną vonią putų, ar pajungiame tropikų dušą ir žiūrėk – mes jau švarūs (pilnas prausimas – kas tris dienas). Dar ir plaukus susitvarkom, o esant poreikiui ir šampūno įsigyjam.

Dulkėms NE. Išsiurbiame visus kampus, išplauname grindis, išskalbiame drabužius ir vėl švaru (1 kartą per savaitę). Nepamirštame ir indų – jie taip pat blizga (kartą per dieną), o jei senjoras turi ūkį, pakuriame krosnį ir sniegą nukasame.

Sveikata. Geriam vitaminus, o kartais ir vaistus, bet tik su gydytojo patarimu. Kartą per pusmetį pasitikriname sveikatą, o sveikatos būklę stebime kasdien.

Tvarkome rimtus reikalus drauge. Padedame sumokėti mokesčius ar palydime iki banko.

Ilgi pokalbiai ir grynas oras. Einame į žalią parką arba tik arbatą geriam, seną knygą išsitraukiam ir linksmai mes laiką leidžiam. Kartu švenčiame šventes.

Ir tai tik vienas iš pavydžių ką mes veikiame

Kiekvienas paketas sudaromas individualiai, pirmojo apsilankymo metu, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratorius nustato paslaugų poreikį ir sudaro planą. Socialinio darbuotojo padėjėjas su senjoru, ar jo šeimos nariu, susidaro apsilankymų grafiką. Kiekvieną savaitę socialinių darbuotojų padėjėjai pildo paslaugų tiekimo ataskaitas, be to, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratoriai, kas tam tikrą laiką susisiekia su klientu ir domisi atliktų paslaugų kokybe, taip siekiant suteikti savo klientams kuo profesionalesnes senelių priežiūros namuose paslaugas.

PAKETO KAINA

289 €/mėn.

Darbo dienomis (kasdien po 2 val.)

145 €/mėn.

Savaitgaliais (kasdien po 2 val.)