Zoom in Regular Zoom out

Kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos

VISA DIENA KARTU

Šis paketas, skirtas asmenims, kuriems reikia nuolatinė slauga. Paketas sudaromas kiekvienam senjorui individualiai. Senjoro komanda rūpinasi sveikatinimo klausimais, nuolatine globa, atlieka masažus, pragulų profilaktiką, konsultuoja įvairiais klausimais, ruošia maistą, tvarko namus, pagal galimybes ir poreikį rūpinasi senjoro laisvalaikiu. Paketo išskirtinumas – profesionali, kvalifikuota socialinių darbuotojų padėjėjų ir slaugytojų komanda rūpinasi senjoru 8 valandas kiekvieną darbo dieną, ir/ ar savaitgaliais, pagal susitarimą laiką galima ilginti, ar trumpinti, yra galimybė rūpintis senjoru ir nakties metu. Atsižvelgiame į kliento poreikius ir norus. Pateikiame Jums viena iš pavyzdžių ką mes veikiame (paketai koreguojami kiekvienam asmeniui individualiai).

 

Sotūs pilvai. Jeigu senjoras turi ūpo, kartu einame į parduotuvę, tada skutame bulves ir ruošiame pietus, o jeigu nuotaika ne ta, mūsų komanda ją pataiso apsilankydama parduotuvėje ir pagamindama gardžius pietus ar vakarienę. Svarbiausia, kad sudarome mitybos planą, valgome tik tai, kas naudinga ir plačiai šypsomės.

Vonios pramogos.  Prisileidžiame pilną vonią putų, ar pajungiame tropikų dušą ir, žiūrėkt, mes jau švarūs (pilnas prausimas – kas tris dienas). Dar ir plaukus susitvarkom, o esant poreikiui ir šampūno įsigyjam.

Dulkėms NE. Išsiurbiame visus kampus, išplauname grindis, išskalbiame drabužius ir vėl švaru (1 kartą per savaitę). Nepamirštame ir indų – jie taip pat blizga (kartą per dieną), o jei senjoras turi ūkį, mes ir krosnį pakuriame, ir sniegą nukasame.

Sveikata. Geriam vitaminus, o kartais ir vaistus, bet tik su gydytojo patarimu. Kartą per pusmetį sveikatą pasitikriname, o sveikatos būklę stebime kasdien.

Tvarkome ritmus reikalus drauge. Padedame sumokėti mokesčius, ar palydime iki banko.

Grožio popietė. Sėdim, mąstom, kaip čia šiandien gražiau pasipuošus. Rūpinamės šukuosena ir kitoms detalėmis, juk svarbiausia patikti sau pačiam.

Ilgi pokalbiai ir grynas oras. Einame į parką žalią, o kartais tik arbatą geriam, seną knygą išsitraukiam ir linksmai mes laiką leidžiam.

Einame (bent kartą per 2 savaites) į viešuosius renginius kartu. Grožimės Čiurlionio tapyba, ar atsistoję plojame pianistui.x

Turim ir savo hobį mes kartu. Mezgam, neriam, o gal net drožinėjam? Atskleidžiam užslėptą, o gal pamirštą senjoro talentą.

Po tiek veiklos ir nuovargis apima, tada lepinamės masažais, baseinais ir pirtimis (masažai – 2 kartus per mėnesį, baseinai/ pirtys – kartą per mėnesį).

Visada būname šalia ir suteikiame nuolatinę pagalbą. Kartu švenčiame šventes.

Ir tai tik vienas iš pavydžių, ką mes veikiame

Kiekvienas paketas sudaromas individualiai, pirmojo apsilankymo metu, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratorius nustato paslaugų poreikį ir sudaro planą. Socialinio darbuotojo padėjėjas su senjoru, ar jo šeimos nariu, susidaro apsilankymų grafiką. Kiekvieną savaitę socialinių darbuotojų padėjėjai pildo paslaugų tiekimo ataskaitas, be to, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratoriai, kas tam tikrą laiką susisiekia su klientu ir domisi atliktų paslaugų kokybe, taip siekiant suteikti savo klientams kuo profesionalesnes senelių priežiūros namuose paslaugas.

PAKETO KAINA

Kiekvienam klientui sudaroma individualiai