fbpx

+370 656 04988

KLAIPĖDOJE +370 600 41730

SENJORO“ dirba tam, kad užtikrintų pagyvenusių žmonių gerovę!

Tai lankomosios priežiūros paslaugos į namus pagyvenusiems asmenims ir žmonėms su negalia. Paslaugų metu mūsų darbuotojai padeda susidoroti su kasdiene buitimi bei rūpinasi socializacijos ir savirealizacijos poreikiais. 

Paslaugas teikiame visiems garbingo amžiaus žmonėms, kurie dėl tam tikrų sveikatos sutrikimų negali savimi pasirūpinti, yra vieniši bei dėl didelio astumo ar laiko stokos negalintys gauti pagalbos iš savo artimųjų.

Pagrindinis motyvas, kuriant „Senjoro“ programą buvo pagyvenusių asmenų vienišumo sprendimo klausimas bei dėl tam tikrų veiksnių  – priežiūros trūkumas iš artimųjų. Bendraujant su pagyvenusiais asmenimis, daugelis jų teigė, kad jaučiasi be galo vieniši, jie neturi su kuo pasidalinti džiaugsmais ir vargais, taip pat dėl sveikatos sutrikimų negalintys pasirūpinti tvarka namuose, kartais net patys pasigaminti valgyti ar tiesiog jo nusipirkti. 

Senjorai teigė, kad nėra nieko geriau nei gyventi savarankiškai savo namuose, kuriuose į lentynas nugulę prisiminimai, tad mes nenorėjome atimti iš jų šio džiaugsmo. 

„Senjoro” paslaugas teikia kvalifikuoti specialistai – socialinių darbuotojų padėjėjai, kurie turi patirties prižiūrint pagyvenusius asmenis.

NE TIK PIRMINĖ PAGALBA:

Senjoro socialinių darbuotojų padėjėjai nuo įprastų socialinių darbuotojų skiriasi dėmesingumu, begaliniu atsidavimu ir svarbiausia suvokimu, kad pagyvenusiems asmenims labiausiai trūksta bendravimo, o ne namų sutvarkymo ar maisto pagaminimo. Dažnu atveju mūsų socialinius darbuotojus tikslingiausia būtų pavadinti tiesiog senjorų draugais, patarėjais ar šeimos nariais, mat jie atlieka kur kas daugiau nei vien priežiūros darbuotojo vaidmenį. Kiekvienas Senjoro darbuotojas rūpinasi, kad senolis visada galėtų išsikalbėti prie arbatos ar kavos puodelio, įkvėptų gryno oro šalia esančiame parke, pasidairytų po tuo metu vykstančias parodas ar muges bei daugybę kitų dalykų. Mūsų manymu, būtent dėmesys, pramogos bei begalinis atsidavimas ir rūpestis padeda kovoti su gyvenimą temdančia vienatve. 

 

PASLAUGAS TEIKIAME IR SAVAITGALIAIS:

Įprastai, socialinės lankomosios priežiūrios paslaugos į namus yra teikiamos tik darbo dienomis, tačiau mes suprantame, jog savaitgaliais vyksta daug renginių ar išvykų, tad ne visada pavyksta pasirūpinti savo artimaisiais. Dėl šios priežasties paslaugas siūlome ir savaitgaliais. 

SENJORO PASLAUGŲ UŽSAKYMO PROCESAS

KOMANDOS TIKSLAS

Ne tik priežiūra!
Sukurti tokią aplinką senjorams, kur jie galėtų jaustis pakiliai ir jų veidus puoštų plačios šypsenos. Senjorų namuose mes rūpinamės jų mityba, higiena, namų priežiūra. Nepamirštame ir ilgų pokalbių prie arbatos puodelio, kartu leidžiame laiką vaikščiodami po parką, lankomės renginiuose, o svarbiausia kartu užsiimame rankdarbiais ar kita mėgstama veikla. Patariame net stiliaus klausimais – nuo šukuosenos iki taškuotų kojinių. Senjorai mūsų draugai, mes kartu švenčiame net gimtadienius!

SENJORO MISIJA

Teikti profesionalias paslaugas: lankomoji  priežiūra namuose visoje Lietuvoje. Tai reiškia, kad mes išklausome klientus, dalijamės su jais turimomis žiniomis ir stengiamės patenkinti klientų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualų pasiūlymą, įvertiname paslaugų poreikį asmeniui, nuolatos vertiname teikiamų paslaugų kokybę bendraudami su klientu ir socialinio darbuotojo padėjėju. Taip siekiame užtikrinti maksimalų patikimumą.

SENJORO VIZIJA

Būti patikimais paslaugos tiekėjai, siekiančiais aukščiausių rezultatų ir siekiant kurti kitokį požiūrį į senatvę – pozityvią. Tai reiškia, kad mes dirbame siekdami suteikti geriausias paslaugas, skiriame dėmesį ne tik senjoro poreikiams bei ir socializacijai, kas yra didžiausias senjoro veiklos varikliukas. Rūpinamės laisvalaikiu, hobio atradimu, išeiname pasivaikščioti, skaitome knygas, laikraščius, diskutuojame, suteikiame galimybes senjorams tapti trečiojo amžiaus universiteto dalimi. Vis gi, prieš renkantis veiklą visada įvertiname senjoro galimybes ir ieškome alternatyvų. Dėmesys žmogui ir jo poreikiams mums svarbiausias.

SENJORO KOMANDA

SENJORO komandoje dirba kvalifikuoti , profesionalūs, pagarbūs ir empatiški specialistai – socialinio darbuotojo padėjėjai. SENJORO komanda pasižymi atidumu kiekvienam savo paslaugų gavėjui. Mes skiriame ypatingą dėmesį ne tik priežiūrai bet ir socializacijai. Komanda stengiasi padėti pagražinti senjorų gyvenimą geromis emocijomis, šiltu bendravimu prie puodelio kavos, įdomiais Senjoro organizuojamais renginiais ir iškylomis.