fbpx
Zoom in Regular Zoom out

Kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos

Apie projektą

Apie projektą

Projekto tikslas – mažinti Zarasų miesto gyventojų socialinę atskirtį teikiant alternatyvias socialines – bendruomenines paslaugas, kurios gerintų vietos gyventojų gyvenimo kokybę, o sukurta sistema įtrauktų ir savanorišką darbą.

Projekto tikslinė grupė – socialinę atskirtį patiriantys darbingi gyventojai ir jų šeimos nariai, kurie dėl amžiaus, negalios ar kitų priežasčių negali savimi pasirūpinti.

Projekto metu siekima sukurti alternatyvią socialinių paslaugų, pagalbos žmogui sistemą, kurios pagalba pati bendruomenė rūpintasi savo bendruomenės nariais. Zarasų miesto gyventojai, kurie turi žinių ir energijos, padeda ir teikia paslaugas tiems, kuriems asmenims, kurie negali vieni savimi pasirūpinti ir jiems reikia pagalbos. Teikiamų paslaugų saugumui užtikrinti, pojekto įgyvendinimo metu, paslaugų teikėjai yra apmokomi, paruošiami, vizionuojami. Taip pat paslaugų teikėjai yra aprūpinami nauju, profesionaliu inventoriumi ir pagalbinėmis priemonėmis, kurias gali pasitelkti teikdami bendruomenines paslaugas.

Finansuojama iš Europos socialinio fondo

www.esinversticijos.lt

Projekto vykdytojas

NSII_LT