fbpx
Zoom in Regular Zoom out

Kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos

Artėjantys renginiai

Spalio 1 d. Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Kviečiame ją švęsti kartu su Senjoro organizacija ir Pirmas blynas.

Kviečiame visus senjorus sudalyvauti protmūšyje skirtame paminėti tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, kuris vyks kavinėje Pirmas blynas, spalio 1 d. nuo 15 val. iki 17 val. Kviečiame susidomėjusius registruotis telefonu 865604988 arba Sveiki@senjoro.lt

Visus senjorus vaišiname kava/ arbata. Tad kviečiame visus atvykti ir gerai praleisti laiką, o laimėtojai bus apdovanoti prizais.

Iki susitikimo!

 

Nuo šiol paskutiniai mėnesio šeštadieniai – šeimų ir senjorų. Tegul gimsta draugystė.

Kviečiame tėvus, kartu su vaikais atvykti į Pirmą blyną, kuriame kartu su Senjoro organizacija ir senjorais gaminsime įvairius rankdarbius, o metų gale tai vainikuos šeimų ir senjorų Kalėdų mugė.

Skelbiame mūsų šeštadienių grafikus:

-Rugsėjo 28 d. 12 val. – 14 val. Šeštadienis dedikuotas mylimoms mokytojoms. Senjorai mokys vaikus, kaip pagaminti tobulas puokštes mokytojoms iš spalvotų medžio lapų, žolelių.

-Spalio 26 d. 28 d. 12 val. – 14 val. Tebūnie linksmybės. Ruošiamės Helovinui. Kartu su senjorais vaikai gamins kaukes, Helovino šventės dekoracijas, mokysis skaptuoti moliūgus. Puiki proga pasigaminti kažką gražaus savo namams.

-Lapkričio 30 d. 12 val. – 14 val. Pasiruošimas žiemai. Žiema nuostabi tuo, kad artėja gražiausios metų šventės, tačiau joms turime pasiruošti – dekoracijos, eglutė, dovanos. Šį šeštadienį vaikai kartu su senjorais gamins kalėdines dekoracijas, pins vainikus, mokysis pakuoti dovanas.

-Gruodžio 14 d. nuo 10 val. iki 16 val. Senjorų ir vaikų Kalėdinė dirbinių mugė – tegul gimsta draugystė. Kviečiame visus vaikus ir senjorus atvykti į pirmą blyną ir pardavinėti savo rankų darbo dirbinius. Norint dalyvauti mugėje registruokitės sveiki@senjoro.lt O visus kitus, kviečiame atvykti į Pirmą Blyną ir įsigyti nuostabių vaikų ir senjorų rankų darbo dirbinių. Iki susitikimo!

Visuose renginiuose kviečiame taip pat dalyvauti tėvelius, padėti savo vaikams ir smagiai praleisti laiką Pirmame blyne. Iki susitikimo.

 

Viešoji įstaiga ,,Nacionalinis socialinės integracijos institutas”, kartu su atėjusiu pavasariu dar labiau atsinaujina ir pradeda įgyvendinti projektą „Žmogus – žmogui“, bendrai finansuojamą iš Europos socialinio fondo paramos, teikiamos pagal pagal 2014−2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.3.2-ESFA-K-415 „54 +“.

           Projekto tikslas – sukurti palankias sąlygas vyresnio, darbingo amžiaus asmenims, vyresniems nei 55 metai,  įsitraukti į savanorišką veiklą socialinėje srityje ir ilgiau išlikti aktyviems darbo rinkoje. Projektas bus vykdomas Utenos, Zarasų, Visagino, Ignalinos ir Anykščių rajonų savivaldybėse.

            Projekto metu suteiksime galimybę, kiekvienos, aukščiau paminėtos savivaldybės asmenims, vyresniems nei 55 metų, mokytis finansinio, kompiuterinio raštingumo ir socialinių kompetencijų. Be to, projektas suteiks galimybę asmenims savanoriauti ir įgydyti patirties.

            Institutas nuo liepos mėnesio pradeda projektą Zarasų rajono savivaldybėje. Kviečiame visus, vyresnius nei 55 metų asmenis, sudalyvauti projekte, kurio trukmė dveji metai. Per šiuos metus Jūs:

* Išmoksite kompiuterinio raštingumo, naudotis pagrindinėmis Microsoft programomis (Word, Excel, PowerPoint), susikurti elektroninį paštą, naudotis internetu bei kitomis internetinėmis platformomis, kurių prireiks savanorystės metu;

* Sužinosite, kaip užmegzti kontaktą su globojamu asmeniu, kaip elgtis, padėti jam. Be to, gausite pagrindines socialinio darbuotojo padėjėjo žinias, turėsite galimybę gauti reikiamas licencijas ir įgyti praktinės patirties savanoriškai slaugant pagyvenusius asmenis;

* Kiekvienam projekto dalyviui suteikiamos asmeninės konsultacijos susijusios su asmeninio tobulėjimo, motyvacijos skatinimo klausimais;

* Be visų, aukščiau išvardintų veiklų, turėsite galimybę išmokti finansinio raštingumo, sužinosite marketingo ir pardavimų subtilybes, ugdysite derybų ir pardavimų įgūdžius. Be to, turėsite galimybę paruošti nepriekaištingą gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką ir kad būtų visiškai drąsu įsitraukiant į rinką – imituosime darbo pokalbį ir išmoksime kovoti su stresu;

* Visas įgytas žinias turėsite galimybę pritaikyti praktikoje savanoriaudami socialinių paslaugų tiekimo sferoje.

Ko mes tikimės iš Tavęs:

– po projekto jūs tapsite Senjoro (www.senjoro.lt) tinklo nariais, kur kartu su komanda padėsite pagyvenusio amžiaus asmenims tvarkytis namų ruošoje, užsiimti jų socializacija, o po trumpos savanorystės suteiksime galimybę tapti oficialiais komandos nariais ir papildomai gauti darbo užmokestį.

Tad jeigu esi vyresnis nei 55 metų asmenuo, gyveni Zarasų raj. savivaldybėje, aukščiau išvardinti punktai tave domina, nieko nelauk ir registruokis el. paštu donata.telisauskaite@zmogui.lt, arba telefonu +37065604988 dalyvavimui projekte iki 2018 m. birželio 15 d.  Prisidėk prie pokyčių, būk pokytis.

Archyvas (Renginiai)

IŠKYLA

Kviečiame visus senjorus prisijungti prie nuostabios iškylos, kurios metu šnekučiuosimės, linksminsimės, mankštinsimės, užsiimsime teatriniais žaidimais, o vėliau visi kartu eisime gerti puikaus skonio kavos restorane Le Bonjour visiškai nemokamai.

Renginio proragama

13:00 – 13:20 val. Susipažinimo žaidimas ,,Aš superherojus”. Apie tai kas paslėpta ir turi būti pasakyta bei pasidžiaugta.
13:20 – 14:00 val. Teatriniai užsiėmimai, veda aktorius.
14:00 – 14:10 val. Senjorų mankštelė stiprinanti ne tik raumenis, bet ir protą bei sielą.
14:10 – 14:30 val. ,,Kelionė’’ į restoraną Le BonJour
14:30 val. – 15:30 val. „Prakalbink ne tik puodelį, bet ir draugą“ restorane Le BonJour

Registracija: sveiki@senjoro.lt, tel.: 865604988, arba Facebook