fbpx

+370 656 04988

KLAIPĖDOJE +370 600 41730

Individualus paketas

PASLAUGOS VILNIUJE

Sotūs pilvai. Jeigu senjoras turi ūpo, kartu einame į parduotuvę, o po to skutame bulves ir ruošiame pietus, o jeigu nuotaika ne ta, mūsų komanda ją pataiso apsilankydama parduotuvėje ir pagamindama gardžius patiekalus.

Vonios pramogos.  Prisileidžiame pilną vonią putų, ar pajungiame tropikų dušą ir, žiūrėk, mes jau švarūs (pilnas prausimas – kas tris dienas). Dar ir plaukus susitvarkom, o esant poreikiui ir šampūno įsigyjam.

Dulkėms NE. Išsiurbiame visus kampus, išplauname grindis, išskalbiame drabužius ir vėl švaru (1 kartą per savaitę). Nepamirštame ir indų – jie taip pat blizga (kartą per dieną), o jei senjoras turi ūkį, mes ir krosnį pakuriame, ir sniegą nukasame.

Sveikata. Kartą per pusmetį pasitikriname sveikatą, apsilankydami artimiausioje gydymo įstaigoje. O jeigu reikia palydime ir dažniau, pagal poreikį.

Tvarkome rimtus reikalus drauge. Padedame sumokėti mokesčius, palydime iki banko ar gydymo įstaigos.

Grožio popietė. Sėdim, mąstom, kaip čia šiandien gražiau pasipuošus. Rūpinamės šukuosena ir kitomis detalėmis, juk svarbiausia patikti sau pačiam.

Ilgi pokalbiai ir grynas oras. Einame į parką žalią, o kartais tik arbatą geriam, seną knygą išsitraukiam ir linksmai mes laiką leidžiam.

Einame (bent kartą per 2 savaites) į viešuosius renginius kartu. Grožimės Čiurlionio tapyba, ar plojame net atsistoję pianistui.

Turim ir savo hobį. Mezgam, neriam, o gal net drožinėjam? Atskleidžiam užslėptą, o gal pamirštą senjoro talentą.

Kai tiek veiklos ir nuovargis apima, tada lepinamės, baseinais ir pirtimis (baseinai/ pirtys – kartas per mėnesį).

Ir tai tik vienas iš pavydžių, ką mes veikiame

Kiekvienas paketas sudaromas individualiai, pirmojo apsilankymo metu, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratorius nustato paslaugų poreikį ir sudaro planą. Socialinio darbuotojo padėjėjas su senjoru, ar jo šeimos nariu, susidaro apsilankymų grafiką. Kiekvieną savaitę socialinių darbuotojų padėjėjai pildo paslaugų tiekimo ataskaitas, be to, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratoriai, kas tam tikrą laiką susisiekia su klientu ir domisi atliktų paslaugų kokybe, taip siekiant suteikti savo klientams kuo profesionalesnes senelių priežiūros namuose paslaugas.

KAINA

7,5 Eur/val.

9 Eur/val.

Darbo dienomis

Savaitgaliais