fbpx
Zoom in Regular Zoom out

Kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos

Kartu galime daugiau!

Net apie 19 % Lietuvos gyventojų sudaro pagyvenę asmenys. Bene kas antram iš jų potencialiai reikalinga slauga bei priežiūra, dėl atsirandančių sunkumų kasdieninėse situacijose. Problemos gali kilti bet kokioje fizinėje veikloje – tai iki parduotuvės darosi vis sunkiau nueiti, tai pasilenkti namus tvarkant nelengva ar iš lovos išlipti. Ne išimtis ir emocinė būklė – Senjoro klientai dažnai skundėsi besijaučiantys vieniši, pamiršti, tačiau nors emocinė  ir fizinė būklė ir tokia, jie teigia, kad savo namų palikti nenori: ,,Čia tiek likę prisiminimų, čia mano mama, močiutė gyveno, kaip aš dabar paliksiu… Stovės čia vienas tas butukas, pamatys, kas kad apleistas, išdaužys langus, apvogs. O aš parduoti buto nė už ką“, o ir senelių namai jiems tarsi svetima, slogu. Dėl šios priežasties daugelis ieško paslaugų namuose – kur jiems padėtų susitvarkyti, ar tai padėti išsikepti blynelių, veidą nusišluostyti, ar galiausiai išsivirti šiltos arbatos ir smagiai pasišnekučiuoti bevartant nuotraukų albumus.

Bendravimas – pagrindinis dalykas, ko anot senjorų, jų amžiuje trūksta. ,,Mums reikia paprasčiausia išsipasakoti, nueiti į renginį, ar kavinę – galvojate, kad mums nepatinka kavinės? Turbūt jos labiau patinka mums nei jaunimui, tik su kuo mums į jas eiti?“ –  tad Senjoro komandos vienas iš tikslų – rūpintis ne tik senjorų buitimi, bet ir socializacija. Mūsų socialinių darbuotojų padėjėjai išeina su pagyvenusiais žmonėmis pasivaikščioti, kartu verda žolelių arbatas, net gėles kartu persodina! Juokaujame, dalijamės prisiminimais, patirtimi, vieni kitiems dalijame geriausias patirtis, o ir į kavines išeiti tampa nebe problema, nes šalia ir puiki kompanija ir geras laikas garantuotas. Kaip teigia klientas Petras: ,,Atjaunėjau keliais metais! Mano slaugytoja nuostabi – ne tik sutvarko man namus, pagamina valgyt, bet taip iš širdies pasikalbam, kad net ant dūšios geriau, ačiū jai“. Ir tai tikrai ne viena geroji  Senjoro patirtis. Nors esame dar gana jauni, tačiau labai sparčiai augame ir tobulėjame su kiekvienu nauju klientu. Senjorams ne tik siūlome paslaugas, bet ir organizuojame nemokamus jiems renginius, tokius kaip iškyla, kino vakarai, netgi mokymai, kurių metu jie gali susipažinti su kitais savo bendraamžiais ir net pasimokyti tokių dalykų kaip kompiuterinis raštingumas, ar net finansai.

Senjoro komanda didelį dėmesį skiria socialinių darbuotojų padėjėjų atrankai – ieškome pozityvių, atsakingų ir energinų žmonių, gebančių atlikti tokias, Senjoro teikiamas paslaugas:

  • Asmens higiena
  • Namų ruoša
  • Pirkinių nupirkimas
  • Maisto ruoša
  • Medikamentų naudojimo priežiūra
  • Kasdieniais klausimų sprendimas
  • Socializacija

Visos paslaugų sąrašas yra derinamas su klientu, atsižvelgiant į jo poreikius – tad sudarome ir mitybos planus bei užtikriname jų laikymąsi, atliekame masažus, pragulų profilaktiką. Tad visada kreipkitės ir rasime Jums geriausią pasiūlymą.

Mūsų komanda pasiruošusi sulaužyti visus stereotipus apie „svetimą žmogų“ (red. pastaba – socialinio darbuotojo padėjėją) savuose namuose ir atskleisti visiškai naują – inovatyvų požiūrį į slaugą ir priežiūrą namuose. Gydytojai teigia, jog pacientų savijauta labai priklauso nuo to, kas vyksta aplink, o tai reiškia, kad sukuriama aplinka ir aura slaugant- senjorams svarbiausia. Mūsų tikslas- slaugą namuose paversti kažkuo daugiau- pripildyti senjorų gyvenimus naujomis spalvomis, priversti nusišypsoti ir vėl jaustis laimingais. Taigi, Senjoro dirba tik kvalifikuoti socialiniai darbuotojai, parenkami individualiai, pagal kliento esamą būklę bei pageidavimus. Socialiniai darbuotojai- profesionalai, kurių užduotis yra susibičiuliauti su mūsų mylimais senjorais ir tapti ne tik slaugytojais, bet ir draugais.

Visa informacija apie mūsų paslaugas bei renginius rasite www.senjoro.lt ir Facebook‘e- Senjoro.