fbpx
Zoom in Regular Zoom out

Kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos

DVI VALANDOS KARTU

Šis paketas, skirtas asmenims, kuriems reikia pagalbos namuose dvi valandas dienos metu. Paketas sudaromas kiekvienam senjorui individualiai. Senjoro komanda rūpinasi sveikatinimo klausimais (masažai – palydėjimas pas specialistą, baseinas, pasivaikščiojimas), konsultuoja įvairiais klausimais, ruošia maistą, tvarko namus, pagal galimybes ir poreikį rūpinasi senjoro laisvalaikiu. Paketo išskirtinumas – profesionali, kvalifikuota socialinių darbuotojų padėjėjų  komanda rūpinasi senjoru dvi valandas kiekvieną darbo dieną, ir/ ar savaitgaliais, pagal susitarimą laiką galima  trumpinti. Atsižvelgiame į kliento poreikius ir norus. Pateikiame Jums viena iš pavyzdžių ką mes veikiame (paketai koreguojami kiekvienam asmeniui individualiai).

 

Sotūs pilvai. Jeigu senjoras turi ūpo, kartu einame į parduotuvę, tada skutame bulves ir ruošiame pietus, o jeigu nuotaika ne ta, mūsų komanda ją pataiso apsilankydama parduotuvėje ir pagamindama gardžius pietus ar vakarienę. Valgome tik tai, kas naudinga ir plačiai šypsomės.

Vonios pramogos.  Prisileidžiame pilną vonią putų, ar pajungiame tropikų dušą ir, žiūrėkt, mes jau švarūs (pilnas prausimas – kas tris dienas). Dar ir plaukus susitvarkom, o esant poreikiui ir šampūno įsigyjam.

Dulkėms NE. Išsiurbiame visus kampus, išplauname grindis, išskalbiame drabužius ir vėl švaru (1 kartą per savaitę). Nepamirštame ir indų – jie taip pat blizga (kartą per dieną), o jei senjoras turi ūkį, mes ir krosnį pakuriame, ir sniegą nukasame.

Sveikata. Kartą per pusmetį pasitikriname sveikatą, apsilankydami artimiausioje gydymo įstaigoje. Pagal poreikį lydime ir dažniau.

Tvarkome ritmus reikalus drauge. Padedame sumokėti mokesčius, ar palydime iki banko.

Grožio popietė. Sėdim, mąstom, kaip čia šiandien gražiau pasipuošus. Rūpinamės šukuosena ir kitoms detalėmis, juk svarbiausia patikti sau pačiam.

Ilgi pokalbiai ir grynas oras. Einame į parką žalią, o kartais tik arbatą geriam, seną knygą išsitraukiam ir linksmai mes laiką leidžiam.

Einame (bent kartą per 2 savaites) į viešuosius renginius kartu. Grožimės Čiurlionio tapyba, ar atsistoję plojame pianistui.

Turim ir savo hobį mes kartu. Mezgam, neriam, o gal net drožinėjam? Atskleidžiam užslėptą, o gal pamirštą senjoro talentą.

Po tiek veiklos ir nuovargis apima, tada lepinamės masažais (palydime pas specialistus, kurie turi patirties ir reikalingą išsilavinimą), baseinais ir pirtimis (baseinai/ pirtys – kartą per mėnesį).

Visada būname šalia ir suteikiame nuolatinę pagalbą. Kartu švenčiame šventes.

Ir tai tik vienas iš pavydžių, ką mes veikiame

Kiekvienas paketas sudaromas individualiai, pirmojo apsilankymo metu, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratorius nustato paslaugų poreikį ir sudaro planą. Socialinio darbuotojo padėjėjas su senjoru, ar jo šeimos nariu, susidaro apsilankymų grafiką. Kiekvieną savaitę socialinių darbuotojų padėjėjai pildo paslaugų tiekimo ataskaitas, be to, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratoriai, kas tam tikrą laiką susisiekia su klientu ir domisi atliktų paslaugų kokybe, taip siekiant suteikti savo klientams kuo profesionalesnes senelių priežiūros namuose paslaugas.

PAKETO KAINA

14 EUR/ 2 val. darbo dienomis ir 8 EUR/ 2 val. savaitgaliais