fbpx
Zoom in Regular Zoom out

Kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos

54+ Dusetos ir Utena

 

 

 

 

Vakar įvyko pirmieji projekto ,,Žmogus- žmogui‘‘ susitikimai Dusetose ir Utenoje. Labai džiaugėmės matydami tiek aktyvių bei žingeidžių dalyvių!

Dalyviams buvo išsamiai pristatytas projektas, kitos Nacionalinio Socialinės Integracijos instituto organizuojamos iniciatyvos. Susipažinome vieni su kitais, susirinkusieji darė interaktyvias užduotis, tokias, kaip tikslų sau kėlimasis siekiant juos ,,užklijuoti‘‘ kuo aukščiau ant sienos, komplimentų vienas kitam sakymas, kalbėjimas įsijaučiant į kito vaidmenį. Aidėjo daug juoko ir buvo daug plačių šypsenų!

 Primename, jog projekto metu profesionalai Jus mokys finansinio raštingumo, kompiuterinio raštingumo, taip pat, socialinio darbuotojo įgūdžių.

 Kas puikiausia, jog gausite pažymėjimus už visas kompetencijas, tarp jų socialinio darbuotojo padėjėjo pažymėjimą, kurių kursams tektų išleišti nemažai pinigų. O dalyvaujantiems šiame projekte viskas nemokamai! Taip pat, pažadame, jog drauge praleistas laikas bus be galo smagus ir turėsite daug galimybių geriau susipažinti vieni su kitais. 😊

Kviečiame Utenos, Zarasų, Anykščių, Visagino bei Ignalinos apskričių gyventojus, kuriems yra tarp 55 ir 65 metų registruotis ir dalyvauti šiame projekte, kol dar turime vietų!
O jau užsiregistravusiems, ar dalyviams, kurie jau buvo pirmame susitikime, sakome ačiū už puikią nuotaiką, bei laukite tolimesnių žinių iš mūsų telefonu arba el. paštu! 

Dėl registracijos ar turint klausimų kreiptis:
El. paštu: sveiki@senjoro.lt
Telefonu: +37065604988