Zoom in Regular Zoom out

Kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos

PASLAUGOS

Kvalifikuoti Senjoro specialistai pasirūpins, kad senjorai ir tie, kuriems reikalinga pagalba nesijaustų vieniši, sulauktų reikiamos pagalbos ir nuoširdaus pokalbio, kai jo reikia labiausiai. SENJORO paslaugos susideda iš kelių skirtingų paketų pritaikytų pagal Jūsų poreikius. Gyvenate užsienyje? Kitame mieste? Negalite dažnai lankyti vienų namuose likusių senyvo amžiaus artimųjų? O galbūt Jūs gyvenate vienas ir jums reikia pagalbos? Mes pasirūpinsime Jūsų pirminiais poreikiais, kad gyventumėte švarioje aplinkoje, būtumėte aprūpinti reikiamais vaistais bei maisto produktais, nudirbsime kitus buitinius darbus, kurių žmogus nepajėgia atlikti savarankiškai.

Rytas kartu

Pirminių poreikių užtikrinimas. Rūpinamės jūsų namų švara, vėdiname juos, gaminame valgyti, esant poreikiui rūpinamės jūsų vaistų administravimu. Šnekučiuojamės prie arbatos puodelio bemegzdami ar užsiimdami kita veikla ir kartu sprendžiame jūsų kasdienius klausimus.

Popietė kartu

Socialinių poreikių užtikrinimas. Rūpinamės ne tik jūsų namais, maistu, vaistais, bet kartu ir einama į renginius, vaikštome po lauką, pagal poreikį ir galimybes. Jeigu senjoras turi ūpo, kartu einame apsipirkti, o jeigu ne, tą padarome mes.

Pusdienis kartu

Savirealizacijos poreikių užtikrinimas. Rūpinamės ne tik Jūsų namais, maistu, vaistais ar pirkinių supirkimu, bet ir hobiu. Jeigu turite užslėptą talentą, mes jį padėsime Jums atskleisti, be to, kartu lankysimės pirtyse, baseinuose ir net mėgaujamės masažu. Svarbu ir tai, kad rūpinamės Jūsų mityba, todėl sukuriame Jums individualios mitybos planą. Parašykite mums ir papasakosime plačiau.

Slauga

Priežiūra visur ir visada. Rūpinamės Jūsų namais, pirkiniais, maistu, laisvalaikiu. Esame šalia, kai Jums labiausiai to reikia, suteikiame reikalingą profesionalią priežiūrą ir slaugą. Paketo išskirtinumas – profesionali, kvalifikuota socialinių darbuotojų padėjėjų ir slaugytojų komanda rūpinasi senjoru 8 valandas kiekvieną darbo dieną, ir/ ar savaitgaliais.